چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه دستیاران پزشکی خانواده

برگزاری جلسه دستیاران پزشکی خانواده

جلسه دستیاران پزشکی خانواده با حضور دکتر عرشی مدیر گروه پزشکی خانواده و دکتر قنبری معاون گروه مورخ سوم دیماه 96 در مرکز خدمات جامع سلامت ارشاد برگزار شد.

در این جلسه دستیاران پزشکی خانواده، ضمن تشکر و اظهار رضایت از تلاش های گروه پزشکی خانواده در برنامه ریزی برای ارتقاء سطح علمی و بهبود کیفیت آموزش های ارائه شده خواستار برگزاری جلسات ماهیانه جهت بررسی روند امور آموزشی خود شدند .

در ادامه با توجه به تقارن روتیشن بخش داخلی یک گروه از دستیاران پزشکی خانواده با تعطیلات فروردین ماه 97 مقرر گردید گروه مذکور تا پایان اردیبهشت ماه در بخش داخلی بیمارستان لقمان حضور داشته باشند .

دکتر عرشی با بیان این مطلب که رويكرد رشته تخصصی پزشك خانواده، تربیت پزشكاني سلامت‌نگر، جامع‌نگر، جامعه‌نگر و پاسخگو بوده طوری که خدمات حرفه‌‌اي این متخصّصین باعث افزایش کیفیت و اثر بخشی خدمات، افزایش رضایتمندی آحاد جامعه، کاهش هزینه ها و افزایش دستيابي به عدالت اجتماعی خواهد شد، بر حضور منظم دستیاران در بخش های بیمارستانی تاکید نمودند.

اعلام زمان عناوین پروپوزال پایان نامه های دستیاران، طول مدت تحصیل پزشکانی که دوره MPH  پزشکی خانواده را قبلا نگذرانده باشتد و زمان آزمون ارتقا دستیاران از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت .  


١٣:٠٩ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦٤٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٢خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.